ГМС попередила про затримки з видачею закордонних паспортів


Державна міграційна служба попереджає громадян України про затримки з видачею закордонних паспортів у зв’язку з повторним обробкою персональних даних заявників. Про це повідомляє прес-центр відомства.


Розпочато планову заміну сертифікатів на Поліграфкомбінаті «Україна», яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою.


Дані будуть відвантажуватися протягом кількох днів, але передача здійснюватиметься у тому ж порядку, у якому ці дані відвантажувалися раніше. Після повторного направлення в онлайн-сервісі «Перевірка оформлення паспорта» зміниться дата відправлення даних на персоналізацію, але це жодним чином не вплине а ні на черговість, а ні на строк персоналізації.


У січні 2018 року заплановано запуск на Поліграфкомбінаті «Україна» додаткової лінії персоналізації паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів в залежності від суми оплаченого адміністративного збору.


На сьогоднішній день затримка у видачі триває, тому міграційна служба вкотре звертається до громадян з попередженням та порадою жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон, не звертатися до будь-яких посередників, які обіцяють будь-які конкретні строки виготовлення паспорта.


Агентство трудоустройства “Колисниченко”
Звоните прямо сейчас:
+38(097)846 59 03 (Киевстар)
+38(093)170 17 19 (LifeCell)
+38(050)538 98 86 (МТС, Vodafone)


Социальные сети:
https://www.facebook.com/agency.kolisnichenko/ 
https://vk.com/agency.kolisnichenko


Более 3 лет успешной работы на рынке трудоустройства в Украине!
Лицензия Министерства социальной политики Украины.
Номер и дата принятия решения: №1427 от 07.09.2017.
Код ЕГРПОУ: 40127564
Адрес главного офиса: г. Сумы, ул. Гагарина 9, офис 316
Работаем по всей Украине !


#работа #трудоустройство #работа_за_рубежом #Колисниченко #работа_за_границей #Работа_в_Польше #Работа_в_Чехии #работа_в_Испании #Работа_в_Израиле #Израиль #Чехия #Польша #новости #виза #вакансии #приглашение #Европа #путешествия #недвижимость #недвижимость_в_Испании #отдых #Испания